Dzień wyborów do Sejmu i Senatu RP

13.10.2019

Do otwarcia lokali wyborczych pozostało:

2019/10/13 05:00:00

Niezbędne dokumenty (dla kandydatów na posłów/senatorów RP, listy poparcia dla komitetu, członków komisji) znajdziesz w sekcji DOKUMENTY.

Numer konta do wpłat na komitet znajdziesz w sekcji KONTAKT I KONTO BANKOWE

——————————————————————————————————————————

Okręgi w wyborach do Sejmu RP i koordynatorzy KW Jedność Narodu:

Okręg wyborczy [siedziba]

Nr 1 [Legnica]

– w sprawie komisji wyborczych: Agata Antoszewska, tel. 663 465 954, email: legnica@jednoscnarodu.org.pl

Nr 2 [Wałbrzych] – Ryszard Jordan, tel. 604 552 997, email: jorysiek318@gmail.com albo walbrzych@jednoscnarodu.org.pl

Nr 3 [Wrocław]

– w sprawie komisji wyborczych: Anna Iwaneczko, kontakt tel. 667 889 248, email: wroclaw@jednoscnarodu.org.pl

Nr 4 [Bydgoszcz] – Stefan Pastuszewski tel. 797 163 813, email: akant24@wp.pl albo bydgoszcz@jednoscnarodu.org.pl

Nr 5 [Toruń] – Łukasz Szarski, tel. 887 231 885, email: torun@jednoscnarodu.org.pl

Nr 6 [Lublin] – Stanisław Duszak, tel. 696 308 303, email: staszek3491@gmail.com albo lublin@jednoscnarodu.org.pl

Nr 7 [Chełm] – Lucjan Wąsiura, tel. 693 298 336, email: lucjan.wasiura@poczta.onet.pl albo chelm@jednoscnarodu.org.pl

Nr 8 [Zielona Góra i Gorzów Wlkp]

– w sprawie komisji wyborczych: Grażyna Guziana, tel. 888 239 755, email: zielona.gora@jednoscnarodu.org.pl albo gorzow.wielkopolski@jednoscnarodu.org.pl

Nr 9 [Łódź]

– w sprawie komisji wyborczych: Marta Stępniak – Antczak kontakt tel. 574 027 170, email: lodz@jednoscnarodu.org.pl

Nr 10 [Piotrków Trybunalski]:

– w sprawie komisji wyborczych: Szczepan Goska, tel. 501 428 673 lub Małgorzata Balińska, tel. 696 776 554
email: piotrkow.tryb@jednoscnarodu.org.pl

Nr 11 [Sieradz] – Grzegorz Andrysiak, tel. 502 410 919, email: g.andrysiak@gmail.com albo sieradz@jednoscnarodu.org.pl

Nr 12 [Chrzanów] – Krzysztof Ciepluch, tel. 515 573 992, email: chrzanow@jednoscnarodu.org.pl

Nr 13 [Kraków]

– Maria Leśniak-Wojciechowska (Kraków) kontakt tel. 796 109 777, email: marialewoj@o2.pl

– Leszek Kapłon (Myślenice), kontakt tel. 661 106 980, email: leszekkaplon62@gmail.com

albo krakow@jednoscnarodu.org.pl

Nr 14 [Nowy Sącz] – Leszek Kapłon (Myślenice), kontakt tel. 661 106 980, email: leszekkaplon62@gmail.com albo nowy.sacz@jednoscnarodu.org.pl

Nr 15 [Tarnów]

– w sprawie komisji wyborczych: Grzegorz Struzik tel. 504 114 222, email: tarnow@jednoscnarodu.org.pl

Nr 16 [Płock] – Paweł Połanecki, tel. 601 258 789, email: pako@data.pl albo plock@jednoscnarodu.org.pl

Nr 17 [Radom] – Marian Madej, tel. 509 175 332, email: marian.madej44@gmail.com albo radom@jednoscnarodu.org.pl

Nr 18 [Siedlce] – Andrzej Nastała, tel. 602 863 299, email: siedlce@jednoscnarodu.org.pl

Nr 19 [Warszawa + zagranica] – Romuald Starosielec tel. 601 272 323, email: warszawa.centrum@jednoscnarodu.org.pl

Nr 20 [Warszawa, powiaty wokół W-wy] – Paweł Kołodziej, tel. 606 776 343, email: warszawa@jednoscnarodu.org.pl

Nr 21 [Opole] – Paweł Szewc, tel. 730 136 336, email: opole@jednoscnarodu.org.pl

Nr 22 [Krosno] – Tadeusz Adamik, tel. 661 062 867, email: adamiktadeusz68@gmail.com albo krosno@jednoscnarodu.org.pl

Nr 23 [Rzeszów] – Marek Wielgosz, tel. 792 378 716, email: rzeszow@jednoscnarodu.org.pl

Nr 24 [Białystok]

– kontakt w sprawie komisji wyborczych: Edward Rudkowski tel. 509 729 987, email: bialystok@jednoscnarodu.org.pl

Nr 25 [Gdańsk] – Grzegorz Wojdanowski, tel. 694 900 510, email: gdansk@jednoscnarodu.org.pl

Nr 26 [Gdynia] – Grzegorz Wojdanowski, tel. 694 900 510, email: gdynia@jednoscnarodu.org.pl

Nr 27 [Bielsko-Biała] – Henryk Zając, tel. 510 674 425, email: henz44@poczta.onet.pl albo bielsko.biala@jednoscnarodu.org.pl

Nr 28 [Częstochowa]

– kontakt w sprawie komisji wyborczych: Monika Federak, tel. 785 684 624, email: czestochowa@jednoscnarodu.org.pl

Nr 29 [Gliwice] –

– w sprawie komisji wyborczych: Barbara Piotrowska tel. 730 858 190, email: gliwice@jednoscnarodu.org.pl

Nr 30 [Rybnik]

– w sprawie komisji wyborczych: Adam Kowalczyk, tel. 731 218 047, email: rybnik@jednoscnarodu.org.pl

Nr 31 [Katowice] – Bogusław Ciok, kontakt tel. 607 830 154, email: bciok57@gmail.com albo katowice@jednoscnarodu.org.pl

Nr 32 [Sosnowiec] – Krzysztof Naleźniak, kontakt tel. 503 069 222, email: sosnowiec@jednoscnarodu.org.pl

Nr 33 [Kielce] – Leszek Sułek, tel. 510 654 697, email: wojciech.sulek@op.pl albo kielce@jednoscnarodu.org.pl

Nr 34 [Elbląg] – kontakt tel. 601 272 323, email: elblag@jednoscnarodu.org.pl

Nr 35 [Olsztyn] – Zofia Winiarska, tel. 510 897 904, email: olsztyn@jednoscnarodu.org.pl

Nr 36 [Kalisz] – Rafał Nowacki, tel. 503 917 417, email: kalisz@jednoscnarodu.org.pl

Nr 37 [Konin] – Jan Buda, tel. 506 266 238, email: konin@jednoscnarodu.org.pl

Nr 38 [Piła] – Krzysztof Przybylak, tel. 500 411 371, email: krzysztofprzybylak73@gmail.com albo pila@jednoscnarodu.org.pl

Nr 39 [Poznań] – Krzysztof Przybylak, tel. 500 411 371, email: krzysztofprzybylak73@gmail.com albo poznan@jednoscnarodu.org.pl

Nr 40 [Koszalin] – Marek Krasnopolski, kontakt tel. 572 849 507, email: marek.krasnopolski@wp.pl albo koszalin@jednoscnarodu.org.pl

Nr 41 [Szczecin] – Czesław Piszczek, tel. 730 405 055, email: czeslaw.piszczek@o2.pl albo szczecin@jednoscnarodu.org.pl