Rada Sejmiku Samorządowego

Gmina: Biała Rawska

Wiek: 64

Wykształcenie: Wyższe.

Zawód wykonywany: Prowadzę działalność gospodarczą , kucharz

O mnie: Jolanta Gos kandydatka do rady sejmiku łódzkiego okręg 5 lista 13 poz.1.Działaczka społeczna ukierunkowana na działanie w kierunku rewitalizacji obiektów dziedzictwa narodowego- stałych ruchomych oraz terenów dziedzictwa narodowego.Obecnie zajmuje się rewitalizacją obiektu Pałacowo – Zamkowego “ZAMECZKU” w Białej Rawskiej przy ul. Wojska Polskiego 4

Grzegorz Andrysiak

Rada Sejmiku Samorządowego

Gmina: Sieradz

Wiek: 61

Wykształcenie: Wyższe, techniczne, magister inżynier chemii

Zawód wykonywany: Prezes zarządu

O mnie: Jestem Przewodniczącym Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona. Startowałem na senatora w wyborach do Sejmu i Senatu w Sieradzu. Uzyskałem około 15 tysięcy głosów. Posiadam studia podyplomowe w zakresie nauk politycznych, prawa spółek handlowych, nanotechnologii, prawo dla inżynierów, oraz ukończyłem Międzynarodową Szkołę Menedżerów. Pełniłem funkcje zawodowe od mistrza produkcji, głównego technologa, dyrektora technicznego, a obecnie prezesa zarządu sp. z o.o. Polonez w Łodzi.

Rada Sejmiku Samorządowego

Gmina: Łask

Wiek: 45

Wykształcenie: Zawodowe – ślusarz mechanik

Zawód wykonywany: Od 22 lat jestem kierowcą trasy międzynarodowej.

O mnie: Jestem NARODOWCEM działaczem Narodowego Frontu Polskiego. Kandyduje po to by skończyć z układami politycznymi i kolesiostwem w spółkach samorządowych Jedności Narodu jest siła którą przy waszej pomocy pokażemy. Dlatego wspierajcie nas, działajcie z nami, głosujcie na nas.

Rada Sejmiku Samorządowego

Gmina: Łódź

Wiek: 67

Wykształcenie: Średnie

Zawód wykonywany: Dyrektor biura poselskiego

O mnie: Działaczka społeczna prezes Stowarzyszenia Wspólnota ziemi łódzkiej